تبلیغات
استخدام - iranadvertisers.com کسب درآمد اینترنتی در داخل ایران
شنبه 10 دی 1390

iranadvertisers.com کسب درآمد اینترنتی در داخل ایران

• نوشته شده توسط: خبرنگار

بدون مقدمه: با استفاده از راهنمای برگرفته از خود سایت و برخی دوستان میتوانید هرگونه سوال و یا ابهامی‌در نحوه فعالیت آن دارید را جویا شوید:

ضمن تشکر بابت استقبال هموطنان گرامی‌از سامانه کسب درآمد ایران ادورتایزرز به اطلاع می‌رساند دسترسی به سامانه ازین پس با پروتکل امنیتی https امکانپذیر خواهد بود. لذا با آسودگی خاطر و در امنیت کامل به فعالیت خود ادامه دهید. به زودی امکانات جدیدی به پنلهای کاربری افزوده می‌گردد. ضمنا سامانه کسب درآمد ایران ادورتایزرز به طور رسمی‌در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردید.

شرکت اسپانسور وحامیان این شرکت هستند،طوری که این سایت تبلیغات همین شرکت راانجام می‌دهد.

اگر دقت کنید متوجه می‌شوید تقریبا اکثر سایتهای حرفه ای سرویسهای زیاد و کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند و در عین حال درآمد خیلی زیادی دارند. سایتهایی مانند google , facebook یا youtube که همه می‌شناسید از این قبیلند. همین عامل باعث می‌شود دهها میلیون انسان روزانه به این سایتها مراجعه کنند.این مساله بزرگترین فرصت را برای کمپانی‌های بزرگ دنیا ایجاد می‌کند تا برای تبلیغ محصولاتشان به این سایتها مراجعه کنند و این یعنی درآمدی میلیاردی برای این سایتها.
درآمد این سایت همانند سایتهای فوق از تبلیغات است اما برای جذب بازدید کننده از خود کاربران استفاده می‌کند و در ازای آن به آنها دستمزد می‌دهد و این کار باعث می‌شود به راحتی تعداد بیننده‌های سایت بالا برود.

۱-سایت هیچ مبلغی ازکاربران نمی‌گیرد ودرآمدش ازاسپانسرهاست. هرچه کاربران بیشترباشند،درآمد سایت هم بیشتر است.
۲- پرداخت و دریافت پول توسط خود کاربران انجام می‌گیرد و به حساب کارت بانکیشان واریز می‌شود.
۳- محدودیتی در تعداد نفرات مستقیم وجود ندارد. ولی سقف زیر مجموعه‌های هرکدام از آنها که شما لیدر آنها می‌شوید ۳۱۲۵ نفراست.یعنی شما باید حداقل ۵ زیرمجموعه مستقیم داشته باشید.

نحوه ی ثبت نام وشروع فعالیت دراین سایت:

۱-شماحتما باید از طریق لینک یک نفر وارد شوید.یعنی مستقیم نمی‌توانید ثبت نام کنید.

لینک عضویت.کلیک کنید.

به لیستی که از ۱ تا ۵ بصورت عمودی است توجه کنید. مشخصات هر شخص که کار می‌کند روبروی شماره‌ها نوشته شده است.

نفر پنجم این لیست کسی است که شما از طریق او عضو شده اید.
برای ورود به این سیستم باید میلغ ۵۰۰۰ تومان به نفر اول بدهید .مشخصات این شخص در بالا نشان داده شده است. پس از پرداخت این مبلغ این شخص از لیست حذف می‌شود و بقیه نفرات لیست یک پله بالا می‌روند و شما در پله پنجم قرار می‌گیرید. از اینجا کار شما شروع می‌شود.

۲-گزینه ی شروع رابزنیدتا به صفحه ثبت نام بروید. ثبت نام مانند اغلب سیستمهای مشابه کار می‌کند مثلا ساختن یک ایمیل.
دقت: تمام اطلاعات خود را درست وارد کنید چرا که پرداخت به شما با این مشخصات انجام می‌شود.

همانطور که گفتم نکته مهم اینست که شما هیچ مبلغی به سایت نمی‌دهید.حقوق خودتان را هم از خود نفراتی که جذب می‌کنید می‌گیرید. بنابر این می‌توانید از سیستم بانکهای خودمان استفاده کنید یعنی کارت بانک. اگر کارت بانکی ندارید گرفتن آن در یکی از بانکهای خصوصی چند دقیقه زمان می‌برد. پس در این قسمت شماره روی کارت بانکی خودتان را در آن بنویسید.

در قسمت مشخصات بانکی اسم بانکتان را بنویسید.دیگرمشخصاتتان راهم می‌توانید در قسمت توضیحات بیشتر وارد کنید. مثلا شماره موبایل یا ایمیلتان ویک کامنت مبنی برچگونه تاییدکردن حساب افرادی که شمالیدرآنها می‌شوید.

خوب بعد از ثبت نام id شما به شما داده می‌شود که آنرا نگه دارید، سپس دکمه ادامه را بزنید:

۳- بعدازوزود به حسابتان بازدید از اسپانسرهای این سایت است: یکی یکی برروی آنها کلیک کنید تا آیکون زردرنگ سبز شود. سپس دکمه ی ادامه رافشاردهید.

در صفحه کاربری قسمت اول مربوط به مشخصات نفر اول است.

در قسمت شماره کارت عابربانک شماره کارت نفر اول نوشته شده است. آن را به همراه نام شخص یادداشت کنید و با مراجعه به عابر بانک کارتتان مبلغ ۵۰۰۰ تومان را به حساب شخص منتقل کنید. دقت کنید شماره کارت و نام درست باشند. سپس فیشی که عابر بانک به شما می‌دهد را نزد خود نگه دارید .

نکاتی درمورد پرداخت:
درپنل کاربریتان برروی گزینه ی پرداخت اینترنتی کلیک کنید.
پرداخت کارت به کارت
نکته: لطفا هنگام کارت به کارت کردن دقت کنید که دستگاه ای تی ام باید متعلق به کارت مبدا باشد یامقصد یعنی مثلا اگر کارت بانکی شما برای بانک ملت است و می‌خواهید پول را به کارت بانک ملی واریز کنید ، یا باید از ای تی ام بانک ملت اینکار را انجام دهید یا از ای تی ام بانک ملی در غیراینصورت این پیغام را خواهید دید شما مجاز به انجام این عملیات نمی‌باشید…
در ضمن میتوانید بصورت آنلاین نیز ۵۰۰۰ تومان را پرداخت کرده و بجای شماره ارجاع شماره پیگیری را در
قسمت مربوطه وارد کنید.لطفا برای ورود به قسمت کارت به کارت از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.برای استفاده از خدمات انتقال آنلاین کارت به کارت وجه لطفا یکی از بانک‌های سرویس دهنده زیر را انتخاب کنید
تذکر: اگر از طریق اینترنت کارت به کارت میکنید کارت مبداء و مقصد باید یکی باشد ، یعنی اگر

https://epayment.bmi.ir/SecurePages/CardToCard.aspx » بانک ملی

https://acquirer.sb24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp » بانک سامان

https://epayment.bankpasargad.com/PayOrder.aspx » بانک پاسارگاد

https://modern.enbank.net/CustomerService/jsp/Login.jsp » بانک اقتصاد نوین

https://cis.sarmayebank.com/ » بانک سرمایه

https://pg.tejaratbank.net/paymentGateway/moneyTransfer » بانک تجارت

https://pib24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp » بانک پارسیان

http://www.postbank.ir/farazz/service-card2card.html » پست بانک

در بالا لیست بانک‌هایی را که می‌توانید کارت به کارت وجه کنید، می‌بینید. البته بعضی بانک‌هامانند بانک ملت شما می‌تونید عملیات کارت به کارت را در اینترنت بانک خودتون، که شناسه اش را قبلا از بانک گرفته اید، انجام بدهید. واضح است که دارندگان کارت‌های این بانک‌ها بایستی
بوده و بانک صادر کننده، کارت ایشان در شبکه شتاب را Cvv دارای کارت با رمز دوم _عدد ۲ فعال کرده باشد .

نکات تکمیلی

انتقال کارت به کارت : طبق دستوالعمل بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندکان کارتهای بانکهای معرفی شده بالا می
توانند از طریق سایت اینترنت بانک وجوه خود را منتقل نمایند
در روال واریز وجه چنانچه عملیات انتقال وجه شما بصورت کامل انجام نگیرد یک شماره پیگیری دراختیار شما قرار می‌گیرد که دارنده کارت می‌تواند ضمن مراجعه به گزارشهای بانک وضعیت گردش خود را بررسی نماید میزان انتقال وجه از طریق این سامانه در طول ۲۴ ساعت حداکثر سی میلیون ریال است

۵- پس از این که کارت به کارت کردید رسید پرداخت خود را نگه دارید و بعد از لاگین شدن در سایت که از
طریق وارد کردن ایمیل و پسورد تان امکان پذیر است ، به روی کلید ثبت پرداخت کلیک کنید.
در قسمت شماره کارت مبدا شماره کارت خودتان و در قسمت شماره تراکنش شماره رسید پرداختی (شماره بازیابی روی فیش عابر بانک یاشماره ارجاع) را وارد کنید. از چند ساعت تا چند روز زمان می‌برد تا پول واریز شده شما تایید شود. (لیدرحساب بانکی خودراچک کرده وسپس اکانت شماراتایید می‌کند.). بعد از اینکه سیستم مبلغ واریزی از طرف شما رو تایید کرد اکانت شما اکتیو شده و لینک عضو گیری شما فعال می‌شود و می‌توانید از طریق لینکتان عضو بگیرید.

مواظب باشید اشتباهی شماره کارت کسی که پول را به حسابش واریز کرده اید را ننویسید ، خواهش میکنم دقت کنید.شماره کارت خودتان با شماره بازیابی و یا ارجاع و یا پیگیری پرداخت تان را در این قسمت بنویسید.
دیری نمیگذرد که وضعیت فرم شما به حالت فعال در می‌آید . اکنون کار تبلیغاتی شما آغاز می‌شود ، من تضمین میکنم که خیلی سریع تر از آنچه که فکر میکنید حساب شما تایید و فعال شود. انشاالله…

۶- کار تبلیغاتی شما آغاز می‌شود.
شما در پله پنجم هستید. لینک خود را به ۵ نفر از دوستانتان(حد اقل ۵ نفر) ارسال کنید . با کپی کردن referrals links در یک صفحه جدید این صفحه را ببینید.می‌بینید که نفر اول حذف شده و شما در جای ششم هستید.

دو مورد تغییرمشخصات برای تغییر رمز و شماره کارت حسابتان است. خیلی دقت کنید که شماره کارتتان اشتباه نباشد چون دیگران از این طریق پول را به حساب شما می‌ریزند.

در زیر این بخش درآمدشما وپرداختی جدید را می‌بینید:

که میزان پولهایی که در آورده اید را نشان می‌دهد و جلوی آن پرداختی جدید که تعداد پرداخت‌های تایید نشده شما را مشخص می‌کند.

در قسمت آخر وضعیت شما در ۴ مرحله مختلف است مثلا اگر در پله ۳ ،۲۰۰ نفر نام شما را در فرم خود داشته باشند شما عدد ۲۰۰ را می‌بینید. که هر چقدر بالا بروید تعداد این نفرات بیشتر می‌شود.

گزارش کاربر: به میزان درست کار کردن شما در سیستم امتیاز می‌دهد، مثلا اگر نفرات دیگر هنگام پول دادن به شما دچار مشکل باشند آنرا گزارش می‌دهند و شما امتیاز منفی می‌گیرید و اگر امتیاز شما زیر ۵۰% شود دچار مشکل می‌شوید.

وضعیت پیشرفت بازاریاب تعداد نفراتی است که توسط شما به اینکار دعوت می‌شوند.

لینک بازاریابی شما : این لینک همان لینک فرم شماست که باید آن را کپی کنید و به دوستانتان ایمیل کنید. از طریق این آدرس افراد دیگر به صفحه شما می‌آیند و از طریق شما عضو می‌شوند.

همانطور که گفتم این سایت باعث جذب بیننده‌های بسیار زیادی به این شیوه می‌شود و بزرگترین خوبی آن اینست که هر کسی حتی با کمترین توانایی ۱۰۰% در این کار درآمد دارد و به میزان زحمتش درآمد کسب می‌کند و بودجه اولیه آن هم کمترین سرمایه ممکن برای شروع یک کار است.

۵۰۰۰ تومان اونقدر زیاد نیست که بر فرض محال اگه پرداختید و حتی کلاه سرتون رفت چیز زیادی رو از دست داده باشید.مطمئن باشید که ppl پاک ترازاون چیزیه که درموردش فکرمی‌کنید حتی اگه فکربدهم نکرده باشید.این روش کسب درآمد، یک کار تبلیغاتی و بسیار سالم است و این اشتباه است که کسی به صرف اینترنتی بودن کار و یا به خاطر طرف بودن با یک جمعیت تصاعدی، آن را به کارهای هرمی‌تشبیه کند.

من برای اعتماد بیشترحتی ازیک روحانی هم درمورد این درآمد سوال کردم که ایشان جواب دادند:
اگر درآمد همیشگی نباشد و بازنده ای وجود نداشته باشد و باعث ضعف عمومی‌اقتصاد در جامعه یعنی همان خارج شدن پول از کشور نشود مشکلی ندارد به منطق هم که مراجعه شود جواب همین است.


نظرات()  
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.